Jautājumi un atbildes

 • Cik ilgā laikā tiek izgatavotas fotogrāfijas?

  Fotogrāfijas tiks izgatavotas 2 darba dienu laikā pēc to apmaksas saņemšanas norēķinu kontā.

  Pēc pasūtījuma veikšanas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts automatiskais rēķins, ko ir jāapmaksā ar bankas pārskaitījumu.

 • Ko nozīmē fotogrāfiju korekcija?

  Korekcija nozīmē, ka pasūtītās fotogrāfijas laboratorijā tiks koriģētas. Krāsas tiks padarītās košākas, pastiprināsim fotogrāfiju asumu, un piedosim nepieciešamo kontrastu. Tiks noņemtas sarkanās acis.
 • Fotogrāfiju izmēri centimetros un pikseļu izteiksmē

  Lai fotogrāfija sanāktu kvalitatīva, nerastos baltas malas un neizkatītos izstaipīta, ievērojiet to izmēru:


  avots: http://www.foto.com/quality_pixel.php

 • Kā samaksāt par fotogrāfijām?

  Samaksu par fotogrāfijām jāveic ar bankas pārskaitījumu, kā priekšapmaksu.
  Veicot fotogrāfiju pasūtījumu, uz norādīto e-pastu Jums atnaks rēķins par pasūtītajām fotogrāfijām.
  Veicot apmaksu, maksājuma mērķī uzrādiet Jūsu pasūtījuma numuru.
  Fotogrāfijas tiks izdrukātas nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas erafoto.lv norēķinu kontā.
  Apmaksu par fotogrāfiju pasūtījumiem skaidrā naudā mūsu birojā mēs nepieņemam!

 • Kādu pārlūkprogrammu vislabāk izmantot veicot pasūtījumu?

 • Cik ilgā laikā ir jāizņem fotogrāfijas?

  Fotogrāfijas ir jāizņem vienas nedēļas laikā.
 • Vai bildes var iesniegt atnesot tās ar Flash atmiņu vai CD?

  Mēs pieņemam fotogrāfijas mūsu birojā Gustava Zemgala gatvē 12 un fotosalonā Tērbatas iela 56, kas ir ierakstīti USB Flash atmiņā vai uz CD, ja fotogrāfiju daudzums ir virs 300 gab.
  Fotogrāfijām ir jābūt sakopētam vienā kopējā mapē.

 • Kā var ielādēt vairākas fotogrāfijas vienlaicīgi?

  Lai ielādētu vairākas fotogrāfijas vienlaicīgi, Jums jāatzīmē vēlamās fotogrāfijas atiecīgajā mapē, nospiežot un turot uz tastatūras pogu „Ctrl” un ar peli klikšķinot uz vēlamās fotogrāfijas to atzīmējot, apstiprinot ielādi spiežot pogu Open.

  Lai ielādētu visas fotogrāfijas no vienas mapītes, jāspiež poga ielādēt, tad atveroties ielādes logam atrodam īsto mapīti, kurā ieklikšķinam ar peli un nospiežam uz tastatūras sekojošu kombināciju: Ctrl + A (turot nospiestu Ctrl, nospiežam burtiņu A) iezīmēsies visas fotogrāfijas, kas atradīsies atiecīgajā mapē.

 • Piegāde

  Fotogrāfiju piegāde
  Pasūtījumus ir iepriekš jāapmaksā. Automatiskais rēķins atnāks uz jūsu e-pastu pēc pasūtījuma veikšanas.

  Visas cenas ir norādītas ar PVN (21%)


 • Precīzi foto izdruku izmēri milimetros


 • Kāda tehnika un papīrs tiek izmantoti fotogrāfiju izdrukai?

  Fotogrāfiju izdrukām izmantojam profesionālo Fujifilm "Frontier 500" digital minilab fotolaboratoriju un augstas kavalitātes Fujifilm "Fujicolor Crystal Archive" fotopapīru.


 • Fotogrāfiju kadrēšana

  Noformējot pasūtījumu un ielādējot fotogrāfijas mūsu mājas lapā, klientam ir iespēja pašam veikt fotogrāfiju kadrēšanu, izvēloties opciju "izvietot uz papīra" zem katras bildes.

  Dažiem fototehnikas ražotājiem matricas izmēri atšķiras no standarta 2:3 malu attiecībai, bet atbilst 3:4 malu attiecībai, tamdēļ pie izdrukas ir nepieciešams apgriezt "liekās" kadra daļas, ar datora peles palīdzību pabīdot bildi pēc Jūsu ieskatiem vai pievienot baltos laukus, nospiežot opciju "pilns kadrs", tad fotogrāfija nedaudz samazinās.

  Atverot logu "izvietot uz papīra", Jūs redzēsiet, ka maliņas ir nedaudz miglainas - tas nozīmē, ka Jūsu bilde neatbilst izvēlētajām izmērām, un šīs miglainās maliņas tiks nogrieztas.  Jūs varat ar datora peles palīdzību pabīdīt bildi tā, kā Jūs vēlaties, lai sistēma to apgrieztu, vai arī izvēlaties opciju "pilns kadrs" - tas nozīmē, ka bilde tiks samazināta, ietilps Jūsu izvēlētajā izmērā, bet šajā gadījumā izveidosies baltas maliņas.  Opciju "pilns kadrs" var piemērot visām bildēm pasūtījumā, nospiežot pogu "pilns kadrs visām fotogrāfijām".

 • Fotogrāfijas minimālais izmērs

  Sistēma nepieņem fotogrāfijas, kas ir mazākas par 50 kB. Šis izmērs ir arī pārāk mazs lai izdrukātai fotogrāfijai būtu izcila kvalitāte. Vislabākais variants fotogrāfiju izdrukai 10x15 cm izmērā ir 1-2 MB.

Contact form

Uzdot jautājumu